1Nasıl satın alabilirim?
Alacağınız pakette bulunan \"SATIN AL\" butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Formu gönderdikten sonra ekranınıza ödeme bilgilerimiz gelecektir. Ödemeyi bize ulaştırdıktan sonra satın almış olursunuz.
2Nasıl gönderiyorsunuz?
Havuzumuzda bulunan kullanıcılar üzerinden siparişinizdeki istediğiniz işlemler yapılır. Havuzumuza kullanıcılar kesinlikle kendi istekleriyle girerler. Kesinlikle \"SPAM\" gönderim değildir.
3Takipçi satın almak yasal mı?
Tamamen sorunsuz ve yasal bir uygulamadır.
4Fazla takipçi bana ne sağlar?
Eğer bireysel bir hesabınız varsa popülerliğinizi arttırır ve takip edilme olasılığınızı fazlalaştırır. Şöyle ki insanlar fazla takipçisi olan profilleri takip etmeyi daha çok tercih ederler. Eğer kurumsal bir hesabınız varsa daha fazla takipçi sosyal medyadaki saygınlığınızı arttırır ve hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlar.
5Hesabım askıya alınır mı?
Bizim tarafımızdan yapılan işlemlerden dolayı hesabınızın askıya alınması söz konusu değildir. Yaptığımız işlemler tamamen güvenli işlemlerdir.
6Gelen takipçileri takip etmem gerekiyor mu?
Kesinlikle böyle bir sınırlama yok. İsterseniz kendi elinizle tek tek takip edersiniz, isterseniz hiç birini takip etmezsiniz. Tamamen size kalmıştır.
7Profil sahibi ben mi olmalıyım?
Kesinlikle böyle bir sınırlama yok. İstediğiniz kişiye istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.
8Satın aldım, yazan sürede yüklenmedi?
Sistemlerde çok nadir olsada bazen sıkıntı oluşmaktadır. Bu sıkıntı size denk gelirse otomatik olarak işlemleriniz başlamayabilir. Böyle bir durumda beklemeniz gerekecektir. Paket aldığınız zamandan en fazla 12-24 saat sonrasına kadar yüklenmiş olacaktır.
9Hangi ödeme yöntemleri bulunuyor?
Sipariş tutarınızı Kredi Kartı veya Havale-EFT ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı veya Havale-EFT ile yaptığınız ödemeler geldiği an sistemde siparişinizin durumu ödeme alındı olarak düzenlenir.
10Şifrem gerekiyor mu?
Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yoktur.
11Profilimden reklam mesajları paylaşılıyor mu?
Tabii ki de hayır, sipariş verirken sadece sizden link aldığımız için hesabınıza erişmemiz mümkün değildir. Yani bu nedenle herhangi bir reklam mesajı vb. gibi şeyler yayınlanamaz.
12Takipçi aldığımı öğrenirler mi?
Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır. Yani kısaca, hayır öğrenemezler.
13Nasıl güvenebilirim?
Kurumsal olarak çalıştığımız için sistemlerimizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bilgiler bize aittir, herhangi bir sıkıntıda ulaşabilirsiniz. Şirket Adı : Levelsiz Internet Hizmetleri LTD. Adres : Serbest Liman ve Bölge Posta Kutusu No : 624 Muğla - Turkiye İletişim : 0541 408 2262 - destek [at] sosyalmarketin.com